O mnie

Kim jestem...

Nazywam się Katarzyna Pikuła.

Zajmuję się tłumaczeniami z języka angielskiego i na język angielski od już ponad 14 lat.

W mojej pracy zawodowej kieruję się przede wszystkim wysoką etyką, świetnym warsztatem i profesjonalizmem. Realizuję zlecone mi prace szybko, rzetelnie i w pełni fachowo.

Wszystkie przetłumaczone teksty, bez wyjątku, przed oddaniem Klientowi sprawdzam i formatuję, tak by ich wygląd jak najlepiej przypominał oryginał. 

Mam nadzieję, że dzięki wysokiej jakości tłumaczenia i estetycznej formie edytorskiej każdy z Klientów będzie zadowolony z moich usług.

Moim głównym produktem – usługą są tłumaczenia pisemne (zwykłe i specjalistyczne) z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale: Tłumaczenia

Dodatkowo zajmuję się również profesjonalnym przygotowaniem, edycją i formatowaniem dokumentów we wszystkich formatach MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Visio, Project, Publisher). Szczegóły znajdziesz w dziale: Edycja

Moje doświadczenie i kwalifikacje...

  • 14-letnie doświadczenie w pracy jako tłumacz języka angielskiego

  • Znajomość języka angielskiego potwierdzona Egzaminem Resortowym zdanym przed Komisją Kontrolną Języków Obcych Ministra Współpracy Gospodarczej z Zagranicą

  • Praca na stanowisku Asystentki - tłumacza Menadżera Projektu „Plan generalny optymalizacji gospodarki Wodno-Ściekowej dla Górnego Śląska”

 

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach Wydziału Zarządzania - specjalność Marketing. Jestem aktywna zawodowo od 18 lat. 

Jeszcze na studiach rozpoczęłam pracę jako asystentka - tłumacz Menadżera Projektu: „Plan generalny optymalizacji gospodarki Wodno-Ściekowej dla Górnego Śląska”. Projekt realizowany był na zlecenie Ministerstwa Ochrony Środowiska przez firmę niemiecką, a finansowany przez Unię Europejską, stąd konieczność równoległego przygotowywania dokumentacji w języku polskim oraz angielskim. Z tego okresu wyniosłam doświadczenie jako tłumacz i nabyłam umiejętność pracy na oprogramowaniu MS Office i profesjonalnej edycji dokumentów. 

Następnie przez prawie 9 lat pracowałam w Centrali Górnośląskiego Banku Gospodarczego (obecnie Getin Bank) w Departamencie Marketingu, przy czym przez ostatnie 5 lat na stanowisku zastępcy dyrektora, a później dyrektora tego Departamentu. Ten okres mojej pracy zawodowej to zdobycie olbrzymiego doświadczenia w posługiwaniu się technikami szeroko pojętego marketingu, od badań rynku poprzez prowadzenie ogólnopolskich kampanii promocyjnych aż po profesjonalne przygotowanie materiałów promocyjnych.

Kolejnym etapem mojej kariery zawodowej było rozpoczęcie własnej działalności. Po latach pracy na etacie postanowiłam wykorzystać zdobyte doświadczenie w pracy na własny rachunek. I tak w 2005 roku powstała firma translegro.com. Prowadzenie własnej firmy to z jednej strony olbrzymie wyzwanie i duży wysiłek, z drugiej jednakże satysfakcja i swoboda działania.

Mam w życiu kilka pasji: czytanie książek, nurkowanie oraz jazda na nartach.

  • White Facebook Icon

tel.: + 48 501 338 869

© 2019 by Katarzyna Pikuła. Created with Wix.com